Obchodné podmienky a reklamácie

Postup objednávania :

 Ja sa o všetko postarám ! Nemusíte nikam chodiť ! 

 Odporúčam telefonickú objednávku ! – je to rýchle a stručné, zaberie Vám to menej času ako písanie e-mailu alebo ako osobné stretnutie.

Po telefóne mi poviete čo konkrétne potrebujete robiť . V ktorej obci / meste sa nachádza pomník , aké je na ňom meno a aký dátum alebo aké meno treba dosekať , vygravírovať alebo dopieskovať alebo inak vyhotoviť , alebo ak je potrebné pozlátiť alebo obnoviť nápis .

To je všetko ! Ja sa o všetko postarám ! Nemusíte nikam chodiť !

Pomník nájdem , vyhotovím dátum resp. nápis a zavolám Vám po dokončení práce ! Budete mať dostatok času na skontrolovanie zákazky . Po kontrole to vyplatíte .

Nikto Vás nebude súriť , naháňať ani ťahať hneď na cintorín kvôli platbe . Termín a spôsob platby dohodneme po telefóne .

Neplatia sa žiadne zálohy vopred (platí pri zákazkách do 100 eur) , platí sa až po dokončení práce či už osobne , cez internet banking , v banke cez účet alebo formou poštovej poukážky . Nebojte sa rozsiahleho a komplikovaného vypisovania poukážky . Ja Vám ju pošlem už komplet vypísanú na Vašu adresu spolu s faktúrou . Vaším dokladom o zaplatení potom bude bloček z našej registračnej pokladne , Váš výpis z účtu alebo ústrižok z poštovej poukážky .

99 % zákazok vybavujem po telefóne . Je to spoľahlivé riešenie . Šetrí to môj aj Váš drahocenný čas , je to overený jednoduchý a rýchly postup .Všetko konzultujem po telefóne v prípade potreby sa vieme osobne stretnúť ak je to nevyhnutné .

Všetky telefonáty sú nahrávané ! kvôli objednávkam po telefóne .   Mám takto spoľahlivý záznam o objednávke . Zároveň takto 100 % eliminujem nedostatky a predchádzam omylom alebo nedorozumeniam .

Obchodné podmienky si môžete stiahnuť vo formáte PDF do Vášho počítača alebo mobilného telefónu .

 

Tu si môžete stiahnuť obchodné a reklamačné podmienky.

icon